2015 yılında Uygar Grup Tekstil olarak kurulan şirketimiz, kısa süre içerisinde mağaza sayısını 3'e çıkartmıştır. Parakende sektöründe olduğu gibi online alışveriş sektöründe de siz değerli müşterilerimize kalite ve modayı uygun fiyata ulaştırmak için www.laara.com.tr yi sizler için hazırladık.

 

 

 

www.laara.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. laara.com.tr' de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

 

Sitemizden satıl aldığınız ürünler seçim aşamasından, paketleme aşamasına kadar kalite ve orijinallik kontrolü her aşamada kontrol edilmektedir.

 

Hizmet anlayışımızın merkezinde siz değerli müşterilerimize iyi bir müşteri deneyimi yaşatmak vardır. Müşteri hizmetleri ekibimize internet sitemizden olduğu gibi Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram hesaplarımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

 

www.laara.com.tr' den almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.