www.laara.com.tr adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren 15 GÜNDÜR. Değişim işlemlerinde KARGO ALICIYA AİTTİR. Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa değişim işlemlerinde kargo ücretleri tarafımıza aittir. Kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olan gönderimlerin sadece anlaşmalı kargo şirketimiz Aras Kargo ile yapılması gerekmektedir. Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir. 

Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra değişim siparişinizi oluşturmak için istediğiniz ürünlerin stokları tükenmeden www.laara.com.tr adresine girmeniz gerekmektedir. Online alışveriş sitemize girdikten sonra istediğiniz ürünü ve ya ürünleri sepetinize ekleyiniz. 

İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir. Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar KAPIDA ÖDEME olarak size yansıtılacaktır. KAPIDA ÖDEMELİ KARGO ÜCRETİ 8 TÜRK LİRASIDIR. TUTAR FARKI OLAN TÜM KARGOLARA 8 LİRA KARGO ÜCRETİ YANSITILIR VE ALICI TARAFINDAN KARŞILANIR.

*DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR. 

*ABİYE, AKSESUAR ve OUTLET GRUBUNA GİREN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM BULUNMAMAKTADIR.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için;

destek@laara.com.tr 

veya

Müşteri Hizmetleri: 0284 513 9798